Kwiaty na pogrzeb

Usługi pogrzebowe w Warszawie nie muszą dotyczyć wyłącznie kwestii stricte związanych z przewozem trumien, a także formalnościami, które są konieczne do dopełnienia przez bliskich zmarłego. Nasza propozycja to także usługi florystyczne, dzięki czemu ołtarz w świątyni, miejsce pochówku, jak i sama trumna może zostać pięknie przyozdobiona niesamowitymi kwiatami. W ofercie usług pogrzebowych w Warszawie mamy przygotowywanie wieńców, kwiatów ciętych, a także kompletnych stroików - dopasowanych do potrzeb stylistycznych rodziny zmarłej osoby.

Gwarantujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru kolorystyki kwiatów na pogrzeb. Świadcząc usługi pogrzebowe w Warszawie w tym zakresie, możemy zaproponować zarówno kwiaty cięte, jak i żywe. Współpracujemy też z zewnętrznymi kwiaciarniami na terenie Warszawy, aby przygotować jak najpiękniejszą uroczystość ostatniego pożegnania.
wieniec pogrzebowy

Kompozycje kwiatowe na pogrzeby w Warszawie

Kwiaty na pogrzeb - dlaczego warto je kupić?

Zarówno tradycyjny pochówek, jak i ten w nowoczesnej odsłonie wraz z usługą kremacji ostatecznie kończy się przepiękną ceremonią pogrzebową. Warto zadbać o to, aby ostatnie pożegnanie zmarłego było odpowiednio wyniosłą uroczystością. Piękne kwiaty na pogrzeb są nieodłącznym elementem tego typu uroczystości pożegnalnych. Korzystając z pomocy naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie, możesz przygotować przepiękną ceremonię dla bliskich zmarłych, która będzie idealna pod każdym względem.

Kwiaty na pogrzeb a usługi zakładu pogrzebowego w Warszawie

Inwestycja w przepiękne kompozycje kwiatowe na ceremonię pochówku to niezbędny wydatek, który pozwoli przyozdobić nie tylko miejsce wiecznego odpoczynku prochów lub ciała zmarłego w trumnie, ale także kaplicy czy kościoła, gdzie będzie organizowana msza pożegnalna lub świecki obrządek. Współpraca z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie to świetny pomysł, szczególnie dla rodzin, które chcą godnie pożegnać swoich bliskich i sprawić, że dzień pogrzebu będzie wyjątkowy.

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania

+48 22 880 06 41
Kompleksowa pomoc w doborze kompozycji kwiatowych na pogrzeb
Korzystając z oferty naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie, możemy zaproponować kompleksową pomoc w zakresie doradztwa w wyborze odpowiednich kwiatów do przyozdobienia ołtarza w kaplicy, urny lub miejsca pochówku. Z nami na pewno wybierzesz przepiękne kwiaty na pogrzeb, które sprawią, że uroczystość pozostanie niezapomniana w sercach wszystkich bliskich zmarłej osoby.
Dowóz kwiatów na miejsce pochówku w Warszawie
Rodziny, które zdecydują się na usługi naszego zakładu pogrzebowego oraz pomoc w doborze kompozycji kwiatowych na wesele mogą także skorzystać z opcji dowozu kwiatów na miejsce pochówku i do pomieszczenia sakralnego, gdzie odbędzie się uroczystość ostatniego pożegnania. Usługi florystyczne w Warszawie obejmują też przyozdobienie dowolnie wybranych miejsc w kompozycje kwiatowe, które zostaną wybrane z pomocą naszych wykwalifikowanych florystów.
Atrakcyjne ceny usług florystycznych w Warszawie
Jako zakład pogrzebowy na terenie Warszawy możemy zagwarantować rozsądne ceny usług florystycznych. Z naszą pomocą krewni zmarłych osób nie muszą martwić się o wysokie koszty organizacji ceremonii pochówku, szczególnie w odniesieniu do przystrojenia miejsca spoczynku zmarłego, jak i wystroju wnętrza pomieszczenia sakralnego, gdzie odbędzie się uroczystość.
Wieńce i wiązanki - kompleksowe kompozycje kwiatowe na pogrzeby w Warszawie
Nie da się jednoznacznie określić tego, jaka kompozycja z kwiatów na pogrzeb będzie najlepsza. Wiele zależy od indywidualnych preferencji rodziny zmarłego, stylu organizowanej uroczystości oraz pory roku. Na tej podstawie można ocenić, jaki rodzaj kwiatów sprawdzi się najlepiej, a także czy w konkretnej sytuacji lepiej będzie wyglądać wieniec, czy może wiązanka. Wystarczy skorzystać z pomocy naszych pracowników w zakładzie pogrzebowym w Warszawie, aby otrzymać kompleksową pomoc.
Kwiaty na pogrzeb w Warszawie - sztuczne i naturalne
Proponujemy zarówno naturalne, jak i sztuczne kwiaty na pogrzeby w Warszawie. Dopasowujemy się do indywidualnych preferencji stylistycznych rodzin zmarłych osób. Jako zakład pogrzebowy na terenie Warszawy jesteśmy w stanie zorganizować nawet najbardziej skomplikowane kompozycje - zgodnie z preferencjami klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Pytania i odpowiedzi:

Jakie kwiaty na pogrzeb warto wybrać?
Wybór odpowiednich kwiatów na pogrzeb w Warszawie nie należy do najłatwiejszych czynności. W przypadku uroczystości pogrzebowych doskonale sprawdzają się takie kwiaty, jak: gerbery, goździki, lilie, kalie, a nawet róże. Doskonałym wyborem są także hortensje i chryzantemy, które kojarzą się głównie z tradycyjnymi obrządkami pogrzebowymi. Warto zadbać o to, aby wybrać takie rodzaje kwiatów, których barwy oraz kształty będą ze sobą spójne i pozwolą na przepiękne przystrojenie miejsca ceremonii pogrzebowej oraz grobowca na cmentarzu.
Ile kosztują kwiaty na pogrzeb w Warszawie?
Nie da się z góry określić tego, jaka będzie cena kwiatów na pogrzeb w Warszawie? Wiele zależy od tego, jak wiele kwiatów zamówi rodzina zmarłego, a także jaki rodzaj roślin zostanie ostatecznie wybrany. Średnio przyjmuje się, że kompozycje funeralne to wydatek na poziomie od kilkuset do nawet ponad 1000 złotych. Standardowe wiązanki kosztują średnio do 200 złotych, natomiast im bardziej szczegółowe wymagania klienta, tym wyższa może być cena kwiatów na pogrzeb.
Sztuczne czy prawdziwe kwiaty na pogrzeb - jakie warto wybrać?
Zarówno sztuczne, jak i naturalne kwiaty na pogrzeb mogą być piękną ozdobą uroczystości ostatniego pożegnania zmarłej osoby. Jeśli chcesz, aby kompozycja kwiatowa na miejscu pochówku utrzymała się nieco dłużej - postaw na sztuczne kwiaty na pogrzeb w Warszawie. Kiedy jednak doceniasz naturalne piękno roślin, możesz wybrać naturalne wiązanki oraz kompozycje - oczywiście z pomocą naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie.
ZOBACZ INNE USŁUGI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA. Jesteśmy małą, rodzinna firmą która od 1990 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie.

Organizujemy pogrzeby, które mogą być w całości pokryte zasiłkiem pogrzebowym ZUS.
Polityka prywatności
KONTAKT Z NAMI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA
Mokotów ul. Domaniewska 17/19A
02-672 Warszawa
TEL 24H: +48 22 880 06 41
2023 Rikona sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
chevron-down