jesteśmy czynni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

Zakład pogrzebowy Warszawa

Jeśli cenisz sobie jak najszybsze załatwienie spraw związanych z organizacją pogrzebu, skontaktuj się z nami telefonicznie. To najszybsza droga, aby zapoznać się z ofertą usług naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie i skorzystać z kompleksowej pomocy. Z pomocą naszych pracowników będziesz w stanie przygotować idealną ceremonię pochówku swoich bliskich.

Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy dostępne usługi, a także terminy, w których będziemy w stanie zająć się transportem zmarłych, produkcją trumny, a także kompleksową organizacją pochówku. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj - zadzwoń do zakładu pogrzebowego w Warszawie.
Zadzwoń do nas
Jako zakład pogrzebowy na terenie Warszawy funkcjonujemy już od ponad 30 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, a także umiejętności, które umożliwiają nam organizowanie pogrzebów skrojonych na miarę potrzeb bliskich zmarłej osoby. Jeśli potrzebujesz pomocy, koniecznie skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie - na pewno nie pożałujesz!
+250
pogrzebów w Warszawie rocznie
Nasz zakład pogrzebowy Warszawa organizuje ok. 250 pogrzebów rocznie.
+50
telefonów z poleceń miesięcznie
Ok. 50 telefonów miesięcznie otrzymujemy z polecenia od zadowolonych klientów.
+30
Działamy od ponad 30 lat w Warszawie
Świadczymy usługi pogrzebowe od 1990 roku. Bardzo dziękujemy za zaufanie do naszej marki.
24
Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę
Nasz zakład pogrzebowy Warszawa jest zawsze do Państwa dyspozycji
zakład pogrzebowy w Warszawie

Zorganizuj pochówek z naszym zakładem pogrzebowym

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie to rodzinna firma, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji pochówku, a także wsparcia na etapie dopełnienia formalności urzędowych związanych z pogrzebami. Proponujemy kompleksowe usługi jako zakład pogrzebowy w Warszawie, które są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających rodzin zmarłych osób.

Gwarantujemy pełne wsparcie podczas organizacji dowolnie wybranej ceremonii z naszej oferty. Współpracujemy jednocześnie z zewnętrznymi usługodawcami, np. florystką. Dzięki temu możemy przyozdobić miejsce pochówku oraz świątynię wedle oczekiwań rodziny zmarłego.

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie to zespół wykwalifikowanych pracowników, pracujących z pasją i pełnym zaangażowaniem w powierzone im zadania. W branży funeralnej działamy od wielu lat, dzięki czemu wynieśliśmy nasze usługi na naprawdę wysoki poziom - pod każdym względem.
Zadzwoń do nas

Zakład pogrzebowy w Warszawie - porady dla rodzin

Organizacja pochówku bliskich osób wiąże się przede wszystkim ze sporym stresem oraz natłokiem negatywnych emocji. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie dokłada wszelkich starań, aby wspomóc rodziny zmarłych osób w trudnych sytuacjach.

Dlaczego warto wybrać nasz zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów?

Doskonały kontakt z lokalnymi parafiami i proboszczami
Jako zakład pogrzebowy w Warszawie utrzymujemy nienaganny i stały kontakt praktycznie ze wszystkimi parafiami na terenie miasta. Dzięki temu organizacja pogrzebu w Warszawie przebiega naprawdę sprawnie.
Kompleksowa organizacja pochówku
Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie kompleksowo podchodzi do spraw związanych z organizacją pochówku czy nawet transportu trumny ze świątyni na cmentarz. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego.
Idealna znajomość topografii miasta oraz lokalnego rynku funeralnego
Wiemy, jak ważne jest utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie gwarantuje kompleksową pomoc i szybki dojazd z trumną na miejsce pochówku.
Wiele usług dodatkowych do wyboru
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest idealne zorganizowanie ceremonii pochówku - zarówno tradycyjnej, jak i świeckiej. Z tego względu proponujemy szeroki zakres usług dodatkowych: florystka, wybór trumny, a nawet organizacja pomnika i trumny na indywidualne zamówienie.
Usługi zakładu pogrzebowego w Warszawie dostępne 24/7
W naszym zakładzie pogrzebowym na terenie Warszawy zdajemy sobie sprawę z tego, że godzina śmierci może być różna. Z tego względu świadczymy usługi pogrzebowe całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Transparentność usług i rozsądne ceny
W zakładzie pogrzebowym w Warszawie stawiamy przede wszystkim na jasno określone zasady współpracy, a także ceny, które są naprawdę konkurencyjne.

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa wszystkim się zajmie

Wybierając nasz zakład pogrzebowy w Warszawie, zyskujesz pewność, że ceremonia ostatniego pożegnania zmarłej osoby będzie zorganizowana idealnie pod każdym względem. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na kompleksowość świadczonych usług. Gwarantujemy nie tylko szeroki zakres pomocy w zakresie organizacji pogrzebu w Warszawie, ale także atrakcyjne ceny, które wyróżniają nas spośród konkurencji w branży funeralnej.

Jeśli chcesz zorganizować pochówek dla swoich bliskich zmarłych i jednocześnie nie martwić się o koszty, koniecznie skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie.

Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego, a dodatkowo zapewniamy pełną pomoc w zakresie dopełnienia formalności urzędowych związanych z pochówkiem. Spersonalizowana obsługa ceremonii pogrzebowych i rozsądne ceny - to główne determinanty opłacalności współpracy z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie.
Zadzwoń do nas
Pogrzeby Warszawa

Zakład pogrzebowy w Warszawie - usługi pełne empatii i wsparcia

W zakładzie pogrzebowym na terenie Warszawy dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić rodzinę zmarłego na etapie organizowania ceremonii pogrzebowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak emocjonującym wydarzeniem jest pogrzeb. Z tego względu nasi pracownicy wykazują się wysokim poziomem empatii, co daje poczucie wsparcia dla bliskich zmarłej osoby.

Decydując się na współpracę z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie, nie musisz martwić się o dyskrecję. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować pochówek bez zbędnego rozgłosu.

Co więcej, dopełniamy wszelkich formalności związanych z kremacją, organizowaniem transportu oraz pozyskiwaniem zasiłków pogrzebowych dla rodzin. Dzięki temu rodzina zmarłego może przeżywać ceremonię ostatniego pożegnania bez zbędnego stresu, skomplikowanych procedur urzędowych oraz wysokich kosztów.
nasze usługi pogrzebowe

Poznaj opinie o zakładzie pogrzebowym w Warszawie

Nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich opinii od naszych klientów. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych opinii, bo działając od ponad 30 lat otrzymaliśmy ich tak dużo, że zajęłyby na stronie internetowej bardzo dużo miejsca.
Po śmierci mojego męża nie wiedziałam, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Zakład pogrzebowy w Warszawie pomógł mi praktycznie od ręki, a ceremonia pogrzebu była po prostu przepiękna. Dziękuję!
Natalia
Obowiązki związane z organizacją pochówku mojej żony spadły wyłącznie na mnie. Skorzystałem z pomocy zakładu pogrzebowego w Warszawie - zaoszczędziłem sporo stresu i pieniędzy. Pracownicy zakładu pomogli mi także w zdobyciu zasiłku pogrzebowego.
Janusz 
Śmierć moich rodziców była niespodziewana, a ja nie wiedziałam, jak zorganizować ich ostatnie pożegnanie. Całe szczęście, że trafiłam na zakład pogrzebowy w Warszawie i zdecydowałam się na ofertę organizacji pogrzebu. Moi rodzice spoczywają teraz w spokoju.
Ewelina
Serdecznie polecam zakład pogrzebowy w Warszawie. Otrzymałam rzetelne doradztwo i pełną pomoc w zakresie organizacji ceremonii, jak i dopełnienia formalności urzędowych. Naprawdę dziękuję za przygotowanie pięknego pogrzebu moich bliskich.
Judyta
zakład pogrzebowy w Warszawie

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Usługi pogrzebowe Warszawa Mokotów to oferta skierowana głównie do osób, które chcą pochować swoich bliskich zmarłych. Wybierając sprawdzony zakład pogrzebowy, można zorganizować pochówek z kremacją lub w tradycyjnej formie bez zbędnego stresu. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem domu pogrzebowego, omówić formalności i sprawdzić, co dana firma może zaoferować na terenie warszawskiego Mokotowa.

Usługi pogrzebowe Warszawa Mokotów - dostępne całą dobę

Całodobowe usługi pogrzebowe Warszawa Mokotów to pełna pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży pogrzebowej i jesteśmy jedną z najbardziej docenianych firm pogrzebowych na terenie całej Polski.

Oferujemy pomoc w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych, a także posiadamy nowoczesną chłodnię, dzięki czemu rodzina zmarłego nie musi martwić się o bezpieczne przechowanie ciała zmarłej osoby aż do dnia pochówku. Zanim podejmą Państwo decyzję o tym, jaki zakład pogrzebowy Warszawa zajmie się organizacją ceremonii pogrzebowej, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym domu pogrzebowym na terenie warszawskiego Mokotowa.

Usługi pogrzebowe Warszawa Mokotów. Co obejmują?

Jako dom pogrzebowy Warszawa Mokotów świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dbamy o dobro naszych klientów, a także godny pochówek zmarłych osób. W razie zainteresowania ofertą usług pogrzebowych w Warszawie - Mokotów, prosimy o kontakt przez całą dobę: telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

Usługi pogrzebowe w całej Warszawie (Mokotów), które świadczymy jako firma rodzinna, to przede wszystkim:

 • kompleksowa organizacja pogrzebu,
 • kremacja zwłok,
 • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych,
 • transport zwłok na terenie Warszawy (Mokotów) i nie tylko,
 • sprzedaż trumien i urn,
 • pomoc florystki w zakresie doboru kwiatów na uroczystość pogrzebową.

Zajmujemy się organizacją pogrzebów na terenie całej Warszawy, a także w obrębie Mokotowa. Jesteśmy do dyspozycji każdego, kto poczuwa się do odpowiedzialności za przygotowanie ostatniego pożegnania bliskiej osoby, ale nie jest w stanie udźwignąć wszystkiego samodzielnie. Świadcząc usługi funeralne w Warszawie - Mokotów wykorzystujemy sprawdzone akcesoria pogrzebowe, dzięki którym ceremonia pochówku jest naprawdę piękna i dopasowana do różnych wyznań rodzin zmarłych osób.

Kremacja zwłok to jedna z naszych usług, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Oprócz tego, że organizujemy pogrzeby na terenie Warszawy - Mokotów, proponujemy też inne, różnorodne usługi, jak np. opieka nad grobami czy nawet przechowywanie ciała zmarłego w trakcie przygotowań do pogrzebu. Posiadamy własną chłodnię, która ułatwia przygotowanie ciała do uroczystości żałobnych.

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów - cennik

Zakład funeralny Mokotów Warszawa świadczy usługi pogrzebowe związane z przygotowaniem ceremonii świeckiej, jak i katolickiej. Nasze biuro jest dostępne przez całą dobę dla wszystkich osób zainteresowanych realizacją pięknego pogrzebu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli chodzi o zakład pogrzebowy Warszawa - Cennik został ustalony tak, aby nie nadwyrężać domowego budżetu rodzin zmarłych osób.

Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować koszty pochówku i spełnić oczekiwania klientów, którzy chcą pokryć 100% kosztów organizacji ceremonii zasiłkiem pogrzebowym otrzymanym od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Duże doświadczenie w zakresie organizacji pogrzebów daje nam szereg możliwości, aby ostatnie pożegnanie zmarłego nie było problemem finansowym dla jego rodziny.

Ostateczna cena usług pogrzebowych Warszawa - Mokotów jest uzależniona od indywidualnych preferencji rodziny w zakresie świadczonych usług. Większa liczba kwiatów, piękna urna lub trumna, a nawet pełna pomoc w zakresie transportu zmarłych. To wszystko generuje koszty, ale i przekłada się na wyjątkowość uroczystości ostatniego pożegnania.

Usługi pogrzebowe Mokotów - Warszawa. Dlaczego warto skorzystać z pomocy?

Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto realizować ceremonię pochówku właśnie z naszym zakładem pogrzebowym Warszawa - Mokotów? To proste. Istotne cechy wyróżniające nasz dom pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem w branży to:

 • szeroki zakres oferowanych usług,
 • bezpłatna konsultacja dla rodziny zmarłego,
 • dostępność przez całą dobę 7 dni w tygodniu,
 • brak ukrytych opłat,
 • szeroki wybór trumien i urn,
 • opcja zorganizowania pogrzebu ze świeckim mistrzem ceremonii.

Jeśli chcą Państwo godnie pożegnać bliskich zmarłych - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym Warszawa Mokotów. Służymy pomocą zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Wystarczy zadzwonić, napisać i poprosić o wsparcie. Dbamy o to, aby umożliwić każdej rodzinie godne pożegnanie zmarłego.

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Organizacja godnego pochówku bywa mocno stresująca, szczególnie jeśli osoba odpowiedzialna za wszelkie formalności była związana emocjonalnie ze zmarłą osobą. Wybierając zakład pogrzebowy Warszawa Ochota, mogą Państwo skorzystać z pełnej pomocy w organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Wybór trumny lub urny, transport zwłok, a także przewiezienie zmarłego na cmentarz po uroczystości pochówku - świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie - Ochota. Z naszą pomocą zredukują Państwo swój stres i godnie pożegnają zmarłego bez wysokich kosztów pogrzebu.

Organizacja pochówku świeckiego lub katolickiego jest konieczna zawsze wtedy, kiedy dojdzie do śmierci człowieka - zarówno osoby dorosłej, jak i dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaką traumę przeżywają najbliżsi zmarłych, dlatego w dzielnicy Ochota w Warszawie proponujemy pełną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej.

Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszą firmą, aby skorzystać z oferty świadczenia usług pogrzebowych na warszawskiej Ochocie. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i ponad 30-letnie doświadczenie. W dzielnicy Warszawa Ochota możemy zaproponować szeroki wybór trumien i urn, pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych, a także bezpieczny proces kremacyjny - wedle potrzeb i oczekiwań rodziny zmarłego. 

Zadzwoń do nas

Profesjonalne i całodobowe usługi pogrzebowe Warszawa Ochota

Jako zakład pogrzebowy Warszawa świadczymy usługi funeralne w wielu dzielnicach tego miasta: Ochota, Mokotów, Bemowo, a nawet Wola. Z nami mogą się Państwo kontaktować przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się głównie w organizacji uroczystości żałobnych oraz ceremonii pożegnalnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy piękne karawany, które będą podróżować z bliską osobą, która już odeszła do innego świata.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie przygotowanie ciała do pochówku. Jako zakład pogrzebowy Warszawa Ochota możemy zaproponować usługę balsamacji oraz służymy pomocą w przygotowaniu zwłok do wystawienia ich w kaplicy, głównie w przypadku ceremonii katolickich, gdzie odbywa się czuwanie.

Zakład pogrzebowy Ochota Warszawa - ile kosztuje organizacja pogrzebu?

Nie da się jednoznacznie określić tego, ile kosztuje organizacja pogrzebu Warszawa - Ochota. Spore znaczenie ma wybór akcesoriów pogrzebowych (najczęściej zależne od formy pochówku), a także budżetu, jaki rodzina ma na organizację ceremonii. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodzin zmarłych, dlatego proponujemy stosunkowo tanie przewozy zwłok i pełną pomoc w dopełnieniu formalności pogrzebowych.

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa cennik ustala tak, aby budżet rodziny zmarłego nie został nadmiernie obciążony z racji zorganizowania pogrzebu. Mamy świadomość tego, że wiele rodzin chce pokryć 100% kosztów pochówku z otrzymanego świadczenia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w wysokości maksymalnie 4000 złotych. To wystarczające środki, które będą potrzebne do pokrycia kosztów zorganizowania tradycyjnego pogrzebu świeckiego lub katolickiego w eleganckiej odsłonie.

Usługi funeralne Ochota - Warszawa - jak działa dom pogrzebowy?

Prezentacje zakładów pogrzebowych na terenie Warszawy są różne i tworzone tak, aby przyciągały uwagę rodzin poszukujących pomocy. Nasz dom pogrzebowy Warszawa - Ochota stawia przede wszystkim na rzetelne i empatyczne podejście do rodzin osób zmarłych. Kontaktując się z nami, mogą Państwo zorganizować przepiękną ceremonię żałobą bez wysokich kosztów. Usługi, które są dostępne w naszym domu pogrzebowym na terenie Warszawy - Ochota to:

 1. Transport zmarłych - przewozimy bezpiecznie zwłoki z chłodni na miejsce ceremonii pogrzebowej, a następnie na cmentarz, celem pochówku. Zajmujemy się także przewiezieniem ciała w trumnie do krematorium, celem spopielenia zwłok i umieszczenia ich w urnie.
 2. Usługi florystyczne - kwiaty to nieodłączny element, jakim wyróżniają się ceremonie żałobne. Proponujemy kompleksową pomoc florysty, dzięki czemu sposób przyozdobienia trumny, miejsca pochówku oraz świątyni będzie wręcz idealny.
 3. Sprzedaż trumien i urn - nasz zakład pogrzebowy Warszawa Ochota daje możliwość zakupu trumny lub urny, zależnie od preferencji rodziny zmarłej osoby.
 4. Pomoc w załatwieniu formalności urzędowych - wspieramy rodziny w ubieganiu się o świadczenie pogrzebowe od ZUS. Formalności pogrzebowych jest znacznie więcej, dlatego pomagamy w załatwieniu tych najistotniejszych, które są kłopotliwe dla osób w żałobie.
 5. Kremacja zwłok - usługi pogrzebowe Ochota - Warszawa to także kremacja zwłok wraz z umieszczeniem w wybranej przez rodzinę urnie. W tym przypadku nie tylko przetransportujemy ciało do spopielenia, ale także pomożemy przewieźć urnę do wybranego kolumbarium, tuż po zakończeniu uroczystości żałobnej.

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług w zakresie organizacji pochówku - od początku do końca. Mieszkańcy Ochoty w Warszawie muszą tylko wykonać jeden telefon, aby zapoznać się z naszą propozycją współpracy.

kremacja zwłok

Zakład pogrzebowy w Warszawie - Ochota. Czy warto wybrać sprawdzone usługi funeralne?

Zdecydowanie warto współpracować z rodzinną firmą, czyli zakładem pogrzebowym Warszawa - Ochota. Oprócz tego, że jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerem telefonu wskazanym na stronie internetowej, wyróżniamy się także takimi cechami, jak:

 • atrakcyjne ceny organizacji pochówku,
 • pełna dostępność przez 24/7,
 • kompleksowe i bezpłatne doradztwo przy pierwszym kontakcie z rodziną zmarłego,
 • wiele usług funeralnych dostępnych w ofercie,
 • zero ukrytych opłat i prowizji,
 • wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej.

Podsumowując: w celu zorganizowania eleganckiej i przepięknej ceremonii pochówku, warto wybrać nasz zakład pogrzebowy Warszawa - Ochota. Chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach i dołożymy starań, aby pożegnanie zmarłego (wyznaniowe oraz świeckie) przebiegało w należytej atmosferze.

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Rodzina zmarłych osób staje przed niecodziennym wyzwaniem, czyli organizacją ceremonii pogrzebowej. W tym celu warto nawiązać współpracę z rzetelnym zakładem pogrzebowym Warszawa - Wola. Dostęp do kompleksowych usług pogrzebowych to szansa na ograniczenie stresujących formalności do minimum, a także możliwość zorganizowania godnego pochówku bez nadszarpnięcia domowego budżetu.

Wysokiej jakości usługi pogrzebowe wynikają z dużego doświadczenia, a także ciągłego rozwoju naszej firmy. Zakład pogrzebowy Warszawa świadczy usługi pogrzebowe związane z organizacją całej ceremonii od początku do końca. Na rynku usług pogrzebowych zapewniamy naszym klientom pełną dyskrecję, najwyższą jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny.

Pomoc zakładu pogrzebowego Warszawa Wola może okazać się nieoceniona, szczególnie w przypadku organizacji ceremonii pochówku dla najbliższej osoby. Pogrzeb najczęściej wiąże się ze sporym stresem. Z tego względu warto wybrać kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa Wola. Pracownik domu pogrzebowego zajmie się obsługą organizacji ceremonii z empatią i należytą starannością, tak, aby rodzina zmarłej osoby była w pełni usatysfakcjonowana. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z zakładem usług pogrzebowych Warszawa - Wola.

Całodobowe usługi pogrzebowe Warszawa Wola

Biuro naszego zakładu pogrzebowego Warszawa - Wola pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej, dlatego wiemy, jak sprawnie organizować pochówek i pomagamy w doborze trumien lub urn po kremacji. Każdy z mieszkańców dzielnicy Wola w Warszawie może skontaktować się z nami w razie śmierci bliskiej osoby. Wspólnymi siłami zorganizujemy pogrzeb w formie pochówku wybranej przez rodzinę.

Zlecenia na usługi pogrzebowe Warszawa Wola przyjmujemy niezależnie od dnia ani godziny. Wiemy, jak ważne jest empatyczne podejście oraz pełne doradztwo w trudnych chwilach, kiedy trzeba zorganizować pochówek i dopełnić licznych formalności urzędowych. Dom pogrzebowy na warszawskiej Woli to miejsce, gdzie zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc.

Zakład pogrzebowy w Warszawie - Wola. Oferta usług funeralnych

Usługi pogrzebowe w całej Warszawie, a także w dzielnicy Wola są niezbędne do przeprowadzenia ceremonii pochówku. Pracownicy zakładu pogrzebowego Warszawa Wola, dokładają wszelkich starań, aby dopełnić wszelkich formalności w imieniu rodziny zmarłej osoby. Potrzebują Państwo naszej pomocy w pełnym zakresie usług pogrzebowych? Oferta zakładu funeralnego to służba w zakresie takim, jak:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji pogrzebu w dowolnym wyznaniu lub świeckiego,
 • przygotowywanie ceremonii żałobnej,
 • transport zwłok,
 • pełna pomoc w zakresie dopełnienia formalności urzędowych, a także wsparcie w pozyskaniu świadczenia pogrzebowego od ZUS,
 • pomoc florystyczna.

Co więcej, oferta zakładu pogrzebowego Warszawa Wola obejmuje szeroki wybór trumien i urn, które są niezbędne do godnego pożegnania osoby zmarłej. Wieńce i wiązanki, które mogą Państwo zamówić za naszym pośrednictwem, są dostępne w różnych formach, zależnie od wyniosłości sposobu organizacji uroczystości pogrzebowej.

Podczas wizyty w naszym biurze w Warszawie na Woli praktycznie każdy może liczyć na naszą pomoc. Oprócz powyższych, możemy też zająć się organizacją oprawy muzycznej do świątyni, a także zajmiemy się usługą transportu zmarłych na terenie całej Europy - za stosowną opłatą.

Zadzwoń do nas
wieniec pogrzebowy
Działamy kompleksowo w zakresie pogrzebów w Warszawie - pomagamy w doborze trumny, zajmujemy się transportem, a nawet dopełniamy formalności urzędowe w imieniu klienta!

Organizacja ceremonii przez dom pogrzebowy Warszawa Wola. Ile to kosztuje?

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa cennik ustala indywidualnie. Dlaczego? Otóż wiemy, że preferencje rodzin zmarłych osób bywają różne, szczególnie w odniesieniu do wydatków związanych z organizacją ceremonii pochówku. Jeśli chcą Państwo zorganizować pogrzeb zmarłej osoby w cenie nie wyższej niż kwota zasiłku pogrzebowego otrzymywanego od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Możemy zaoferować elegancką oprawę ceremonii ostatniego pozaganiania wraz z dostępem do niezbędnych akcesoriów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żałoba i ból po utracie bliskiej osoby jest ogromny, dlatego pragniemy oferować usługi pogrzebowe na terenie warszawskiej Woli dopasowane do portfela każdego klienta. Współpracując z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie - Wola, nie muszą Państwo martwić się o domowy budżet. 

Usługi pogrzebowe Wola - Warszawa - profesjonalizm i empatia

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, wystarczy udać się do biura zakładu pogrzebowego Warszawa - Wola. Nasze usługi pogrzebowe to kompleksowe rozwiązania w rozsądnych cenach, które umożliwiają zorganizowanie godnego pochówku nawet w ciągu kilku dni. Dysponujemy też własną chłodnią, dzięki czemu możemy rzetelnie przygotować ciało do czuwania, jak i ostatecznego złożenia w grobie. Nasz zakład pogrzebowy Kalla to gwarancja profesjonalizmu, empatii w kontaktach z rodziną zmarłego oraz rozsądnych cen.

Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

Dla każdego człowieka śmierć jest mocno traumatycznym przeżyciem, które mocno ogranicza zdolność do logicznego myślenia oraz chęć do dalszego życia. Rodzina zmarłej osoby jest jednak zobowiązania do zorganizowania pochówku. W tym celu mogą Państwo skontaktować się z zakładem pogrzebowym Warszawa Bemowo. Pracownicy domu pogrzebowego zadbają o to, aby pochówek osoby zmarłej był zorganizowany z należytą starannością w rozsądnej cenie.

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo działa już od ponad 30 lat, świadcząc całodobowe usługi funeralne. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że zarówno świecki, jak i wyznaniowy pogrzeb zostanie zorganizowany zgodnie z własnymi preferencjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wystarczy odwiedzić biuro zakładu pogrzebowego Warszawa - Bemowo i poprosić pracownika o przedstawienie aktualnej oferty.

Z pomocą domu pogrzebowego mogą Państwo rozpocząć, organizować przepiękną ceremonię pożegnalną dla zmarłej osoby.  Zadbamy o oprawę muzyczną, formalności urzędowe, a nawet pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego zasiłku od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, celem pokrycia koszów wynikających z organizacji pochówku.

 

Usługi pogrzebowe Warszawa Bemowo - oferta zakładu funeralnego

W zakładzie pogrzebowym Warszawa Bemowo staramy się działać zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy proponują pomoc w załatwieniu formalności związanych z przyznaniem zasiłku pogrzebowego, który wynosi aktualnie 4000 złotych. To wystarczająca kwota, która pozwala pokryć 100% kosztów organizacji ceremonii żałobnej. Pogrzeby na Bemowie w Warszawie organizowane przez nasz zakład funeralny są realizowane w oparciu o następujące usługi:

Kremacja zwłok

W zakładzie funeralnym Warszawa Bemowo organizujemy pogrzeby zgodnie z wymogami rodziny zmarłej osoby. Możemy zaproponować mieszkańcom Bemowa kremację zwłok, która odbywa się w bezpiecznych warunkach z opcją uczestnictwa bliskich w trakcie spopielenia ciała.

Kwiaty na pogrzeb, czyli pomoc florystyczna

Dla osób pogrążonych w żałobie organizacja ceremonii, a także przygotowanie i realizacja oprawy florystycznej to często spory problem. Z tego względu proponujemy rozwiązania, które sprawiają, że ceremonia pogrzebowa, jak i miejsce pochówku wygląda elegancko i schludnie.

Transport zwłok

Pracownicy zakładu pogrzebowego Warszawa Bemowo, są w stanie przewieźć zwłoki w trumnie lub w urnie nowoczesnym karawanem. Co więcej, usługi transportowe ciał odnoszą się także do przewozu zwłok z zagranicy - oczywiście przy dopełnieniu niezbędnych formalności urzędowych oraz pokryciu kosztów transportu. Samochody w naszym zakładzie pogrzebowym Warszawa Bemowo, są dostosowane do bezpiecznego przewożenia zmarłych w odpowiedniej temperaturze.

Pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych

Nasz dom pogrzebowy Warszawa Bemowo oferuje też pełną pomoc w zakresie dopełnienie formalności powiązanych ze śmiercią zmarłych bliskich. Dotyczy to nie tylko możliwości ubiegania się o dopłatę od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do organizacji pogrzebu, ale także kwestii zgłoszenia zgonu do urzędu czy nawet wyboru miejsca pochówku.

Sprzedaż trumien i urn

Pracownicy firmy Kalla są do Państwa dyspozycji także w kwestii doboru trumien i urn. Możemy zaproponować szeroki asortyment, dzięki czemu na pewno znajdą Państwo trumnę lub urnę spełniającą oczekiwania pod względem jakości wykonania, stylu, jak i ceny, która nie obciąży nadmiernie budżetu pogrzebowego.

 • Usługi pogrzebowe Warszawa - Bemowo - dlaczego warto wybrać sprawdzony dom pogrzebowy?

  Wybór usług pogrzebowych w dzielnicy Bemowo w Warszawie powinien być dobrze przemyślaną decyzją. Nasza firma może zaproponować świetną oprawę muzyczną pogrzebu, a także pełne doradztwo i pomoc w organizacji ceremonii pochówku czy nawet kremacji zwłok. Co więcej, zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo Kalla ma wiele wyróżników, jak np.:

  • wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej,
  • szeroki asortyment trumien i urn do wyboru,
  • nowoczesne karawany transportowe,
  • wykwalifikowana kadra pracowników,
  • atrakcyjne ceny organizacji pochówku.

  Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty współpracy w ramach organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Wybierając zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo, mogą Państwo w spokoju pożegnać bliskich zmarłych i nie nadszarpnąć nadmiernie swoich finansów.

 • Kompleksowe usługi zakładu pogrzebowego Warszawa Bemowo

  Przyjmujemy zlecenia na usługi pogrzebowe od wszystkich klientów, niezależnie od stopnia ich zamożności. Nasz zakład pogrzebowy Warszawa świadczący usługi na Bemowie jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Rodzina odpowiedzialna za organizację pogrzebu swoich bliskich zmarłych może przekazać sporą część obowiązków w ręce zakładu pogrzebowego na Bemowie w Warszawie. Dzięki temu uroczystości pogrzebowe z pewnością przebiegną tak, jak należy i będą idealną formą ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

 • Usługi pogrzebowe Bemowo - Warszawa. Pełna pomoc przez całą dobę

  Kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa Bemowo to nie tylko doradztwo w zakresie doboru trumien czy urn, ale także wsparcie rodziny zmarłych od początku organizowania ceremonii aż do ostatecznego złożenia ciała do grobu lub urny w kolumbarium. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Jako firma pogrzebowa możemy zaproponować pomoc w organizacji pogrzebu świeckiego i wyznaniowego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez formularz kontaktowy na stronie lub wizyty w biurze zakładu pogrzebowego Warszawa Bemowo.

 • Koszt i czas organizacji pochówku - zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

  Zastanawiają się Państwo, jakie są ceny poszczególnych usług związanych z organizacją ceremonii pochówku? Nasz zakład pogrzebowy Warszawa cennik ustala indywidualnie na podstawie ustaleń z rodziną zmarłej osoby. Nie da się jednoznacznie określić tego, ile ostatecznie wyniesie pełna organizacja pogrzebu wraz z transportem zwłok.

  Dokładamy jednak wszelkich starań, aby koszty współpracy z zakładem pogrzebowym Warszawa Bemowo nie przekroczyły kwoty dopłaty od ZUS na poczet pochówku. Dopasowujemy się do potrzeb każdej rodziny z gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług, empatii podczas rozmów oraz nienagannego taktu naszych pracowników.

Zorganizowanie pogrzebu generuje pewne koszty, które można pokryć w dużej części lub nawet w 100% ze środków otrzymanych od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Chcą Państwo dowiedzieć się, ile kosztuje organizacja pogrzebu? Nasz zakład pogrzebowy Warszawa cennik ustala indywidualnie, gdyż potrzeby rodzin zmarłych osób są całkowicie odmienne.

Zakład pogrzebowy Warszawa - cennik

Jak ustalane są ceny pogrzebu przez zakład funeralny?

Ceremonia pogrzebowa - ile kosztuje?

Ile wynosi całkowity koszt organizacji pochówku przez zakład pogrzebowy w Warszawie?

Koszty związane z organizacją pogrzebu można realnie ocenić dopiero po rozmowie z rodziną osób zmarłych. Dlaczego? Otóż finalna cena zorganizowania pochówku jest mocno uzależniona od wybranych usług pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby jest mocno traumatycznym przeżyciem, dlatego staramy się stosunkowo szybko oszacować koszty i zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązania w Warszawie i okolicach.

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa cennik ustala indywidualnie dla każdej rodziny, biorąc pod uwagę takie kwestie, jak:

 • koszt trumny,
 • usługi podstawowe związane z organizacją pochówku,
 • koszty usług dodatkowych,
 • rodzaj grobu,
 • transport ciała,
 • wynajęcie karawanu,
 • wykorzystane akcesoria pogrzebowe.

To podstawowe czynniki wpływające na całkowite koszty zorganizowania ostatniego pożegnania bliskich zmarłych. W naszym zakładzie pogrzebowym Warszawa - cennik ustalamy tak, aby dopasować się do możliwości finansowych rodziny zmarłego, bez względu na pochodzenie społeczne i wyznanie.

Co więcej, spory wpływ na koszty może mieć wybrane miejsce do pochówku. W Warszawie koszt wynajęcia miejsca na grobowiec to wydatek rzędu nawet do 10 000 złotych.

Koszt pogrzebu w Warszawie może oscylować w granicy 4000 złotych, pod warunkiem że wezmą Państwo pod uwagę możliwość współpracy ze sprawdzoną firmą, jaką jest zakład pogrzebowy Warszawa. Cennik usług w przypadku domu pogrzebowego jest dość prosty do przeanalizowania, choć do ostatecznej wyceny należy skontaktować się z pracownikiem zakładu pogrzebowego, aby ustalić koszty przechowania zwłok w chłodni, transport ciała, a nawet przygotowania zmarłego do ostatecznego pochówku.

Jeśli chodzi o ceremonię, zakład pogrzebowy Warszawa nie ma większego wpływu na ceny pobierane przez posługę księży. Te koszty dotyczą tylko organizacji pogrzebu wyznaniowego. Przyznaje się, że cena usług księży i kościelnego za pogrzeb może oscylować w granicy nawet do 1200 złotych, zależnie od regionu.

Niestety nie możemy ustalić jednej ceny w odniesieniu do kosztów organizacji ceremonii pogrzebowej. Sytuacja każdej rodziny jest inna, dlatego w celu oceny dokładnych wydatków konieczna jest rzetelna wycena realizowana przez pracownika zakładu pogrzebowego w Warszawie. Cennik usług podany przez nasz dom pogrzebowy ma tylko charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w świetle prawa.

Aby nieco przybliżyć Państwu kwoty, które najczęściej są powiązane z organizacją pochówku, można powiedzieć, że średnia cena mieści się w przedziale od 4000 do nawet 15 000 złotych.

Usługi pogrzebowe Kalla na terenie Warszawy to przede wszystkim pomoc w rzetelnym zorganizowaniu pochówku, niezależnie od sytuacji. Oprawa muzyczna, kwiaty, a nawet transport zwłok to tylko niektóre z usług, jakie proponuje nasz zakład pogrzebowy Warszawa. Cennik usług funeralnych przedstawiamy w poniższej tabeli.
UsługaCena
transport zwłok do chłodni500 złotych
przygotowanie ciała do pogrzebu: ubieranie, balsamowanie, układanie dłoni, makijaż350 złotych
organizacja ceremonii pogrzebowej1500 złotych
zakup trumnyod 700 złotych
wynajem miejsca na cmentarzudo 10 000 złotych
organizacja stypydo 3000 złotych, zależnie od liczby gości
opłaty kancelaryjne i koszt mszy katolickiejdo 1000 złotych
kremacja ciałado 700 złotych
miejsce w kolumbariumdo 2000 złotych
Powyższe ceny usług pogrzebowych to jedynie orientacyjne wydatki, na jakie należy się przygotować w czasie organizowania pogrzebu bliskich zmarłych. Nasz dom pogrzebowy w Warszawie cennik przygotowuje na podstawie indywidualnych ustaleń z klientami. Zupełnie inne koszty generuje pogrzeb z kremacją, a inne pogrzeb tradycyjny, który odbywa się w świątyni, a ciało jest chowane w trumnie do grobu.Jeśli chcą Państwo poznać dokładne ceny przechowywania ciała w chłodni lub innych usług świadczonych przez nasz dom pogrzebowy, wystarczy skontaktować się z biurem lub zadzwonić na wskazany numer telefonu.Zakład pogrzebowy Warszawa z wieloletnim doświadczeniem zawsze dopasowuje ceny usług tak, aby spełnić oczekiwania rodzin zmarłych osób. W stolicy ciężko zorganizować piękny pochówek w kwocie, którą pokryłby dodatek pogrzebowy od ZUS (4000 złotych). Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych i chętnie podejmiemy próbę przedstawienia korzystniejszej oferty niż ceny usług zakładów pogrzebowych działających na terenie Warszawy.

Kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie

Nagła śmierć bliskiej osoby to wyjątkowo trudny czas, szczególnie ze względu na konieczność zorganizowania ceremonii pochówku. Jeśli to możliwe, warto wykorzystać pomoc sprawdzonego zakładu funeralnego w Warszawie. Dzięki temu organizacja pogrzebu przebiega sprawnie, bez zbędnego stresu oraz z należytym spokojem po stronie najbliższej rodziny osób zmarłych.

Każdy człowiek rodzi się, a po pewnym czasie umiera - taka jest naturalna kolej rzeczy. Mimo to rodziny zmarłych osób nigdy nie mogą pogodzić się ze śmiercią. Powinni Państwo wiedzieć, w jaki sposób należy przeprowadzić organizację pogrzebu tak, aby ceremonia wyglądała pięknie i była godnym pożegnaniem zmarłych osób, niezależnie od płci, wieku czy wyznania.

Decydując się na współpracę z zakładem pogrzebowym Warszawa, można przede wszystkim dopełnić wszystkich formalności związanych z pochówkiem bez zbędnego stresu. Doświadczony zakład funeralny jest w stanie zająć się wszelkimi kwestiami związanymi z organizacją uroczystości pogrzebowej. Chcą Państwo dowiedzieć się, w jaki sposób sprawnie zorganizować ostatnie pożegnanie dla bliskiej osoby, która odeszła już z tego świata? Poniżej przedstawiamy kompleksowy poradnik.

 

Zadzwoń do nas
transport zwłok

Jak zorganizować pogrzeb? 4 najważniejsze kroki

Zawsze wtedy, kiedy emocje biorą górę z pomocą przychodzi zakład pogrzebowy - Warszawa. Cennik usług funeralnych świadczonych przez profesjonalistów z tej branży nie jest jednoznaczny. Ostateczne koszty zaplanowania ceremonii pogrzebowej są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Poniżej przedstawiamy 3 najistotniejsze kroki, dzięki którym organizacja pogrzebu Warszawa przebiega tak, jak powinna.

 1. Szybki kontakt z zakładem pogrzebowym w Warszawie - w dzisiejszych czasach nie da się samodzielnie organizować pochówku bliskich zmarłych. Najszybszą i najrozsądniejszą opcją jest nawiązanie współpracy w zakresie usług funeralnych z doświadczonym i renomowanym zakładem pogrzebowym - Warszawa.
 2. Rzetelne ustalenie kosztów organizacji pochówku - kontaktując się z zakładem pogrzebowym można rzetelnie ocenić całkowite koszty współpracy w zakresie organizacji pochówku, wystawienia nekrologu, jak i opcjonalnie kremacji ciała. W biurze doświadczonego zakładu pogrzebowego można ustalić czynniki wpływające na koszt pogrzebu, a także wspólnie wybrać zakres usług funeralnych.
 3. Wybór akcesoriów funeralnych i ustalenie planu pogrzebu - przed wizytą w biurze zakładu pogrzebowego w Warszawie, należy zabrać ze sobą kartę zgonu bliskiej osoby, aby móc dopełnić pozostałych formalności. Istotny jest także wybór kwiatów, szarf oraz miejsca pochowania ciała zmarłego lub urny w kolumbarium. Zakład usług pogrzebowych w Warszawie zajmuje się tymi kwestiami kompleksowo, proponując jak najkorzystniejsze rozwiązania.
 4. Określenie daty pogrzebu - to bardzo ważne, aby jak najszybciej skontaktować się z domem pogrzebowym i ustalić datę pogrzebu zmarłej osoby. Cała procedura najczęściej nie trwa więcej niż kilka dni, choć w praktyce warto założyć, że może to potrwać nawet do 7-8 dni, nawet we współpracy z zakładem pogrzebowym w Warszawie.

Znajomość tych trzech prostych kroków jest wystarczająca, aby nie spanikować po śmierci bliskiej osoby. Usługi zakładu pogrzebowego Kalla z Warszawy są dostępne do Państwa dyspozycji 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Aby nie martwić się o niezbędne formalności związane z pogrzebem, zapraszamy do lektury dalszej części naszego poradnika.

Organizacja pogrzebu Warszawa - formalności urzędowe

Karta zgonu jest dokumentem, który wystawia lekarz. To niezbędne, aby móc dopełnić pozostałych formalności związanych z organizacją pochówku. Jeśli zgon miał miejsce w szpitalu, kartę można odebrać w placówce medycznej. Kiedy zgon nastąpił w domu, należy wezwać lekarza, który potwierdzi śmierć i wystawi stosowny dokument.

Kartę zgonu należy zgłosić do Urzędu Stanu Cywilnego w terminie do 3 dni od czasu wypisania dokumentu. Co więcej, kiedy przyczyną śmierci jest choroba zakaźna, zgłoszenia należy dokonać w ciągu 24 godzin. Aby finalnie otrzymać akt zgonu, należy przygotować wypisaną kartę oraz dokument tożsamości osoby zmarłej.

Usługi pogrzebowe Warszawa - jak wygląda organizacja pogrzebu?

Organizacja pogrzebu przez pracowników zakładu pogrzebowego w Warszawie dotyczy zarówno pogrzebów świeckich, jak i wyznaniowych. Sam proces przygotowywania pochówku wymaga ustalenia naprawdę wielu kwestii. Dość istotny jest wybór zakładu pogrzebowego, który cieszy się nienagannymi opiniami na temat świadczonych usług. Zorganizowanie uroczystości realizowane przez dom pogrzebowy wygląda następująco:

 1. Transport ciała do chłodni.
 2. Skompletowanie niezbędnych dokumentów, np. aktu zgonu zmarłej osoby potwierdzonego przez lekarza.
 3. Dobór odpowiednich akcesoriów funeralnych, aby przygotować uroczystość, która zadowoli całą rodzinę zmarłej osoby.
 4. Dopełnienie formalności w parafii, na cmentarzu oraz związanych z kremacją zwłok.
 5. Przygotowanie ciała do pochówku,
 6. Opublikowanie nekrologów.

Opcjonalnie usługi pogrzebowe Warszawa, mogą obejmować także rezerwację lokalu na konsolację, czyli tzw. stypę. Jeśli oczekują Państwo pełnego profesjonalizmu i dopasowania usług dopasowanych do możliwości finansowych rodziny zmarłego, zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty kompleksowych usług zakładu pogrzebowego Warszawa - Kalla. 

Kompleksowa organizacja pogrzebu a zasiłek pogrzebowy

Decydując się na usługi pogrzebowe Warszawa realizowane przez doświadczony i renomowany dom pogrzebowy, mogą Państwo liczyć na pełną pomoc na każdym etapie organizacji pochówku bliskiej osoby. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie usługi funeralne mają swoje ceny, które najczęściej ustala się indywidualnie z każdą rodziną.

Zgodnie z aktualnymi przepisami zasiłek pogrzebowy jest przyznawany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub KRUS w przypadku rolników. Zasiłek przysługuje nie tylko członkom rodziny zmarłych osób, ale także pracodawcy, gminie, powiatowi czy nawet osobie prawnej kościoła lub związku wyznaniowego, która jest upoważniona do organizacji uroczystości żałobnej i ostatniego pożegnania.

Wysokość zasiłku pogrzebowego w 2023 roku wynosi równo 4000 złotych, niezależnie od tego, jakie będą całkowite koszty związane z pochówkiem. Co ciekawe, wysokość zasiłku pogrzebowego nie została zmieniona od 2011 roku, natomiast koszty organizacji pożegnania zmarłego i jego pochówku uległy nawet kilkukrotnemu zwiększeniu.

Zakład pogrzebowy Warszawa - czy dom pogrzebowy może pomóc w organizacji pochówku?

Czy warto współpracować z zakładem pogrzebowym Warszawa - Kalla? Zdecydowanie tak! Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a dodatkowo pomagamy naszym klientom w spokojnej i bezproblemowej organizacji pochówku. 

Dom pogrzebowy może pomóc w przygotowaniu ciała, organizacji ceremonii pogrzebowej, a nawet w kwestiach związanych z transportem oraz kremacją zwłok. Wystarczy postawić na wieloletnie doświadczenie firmy, pełen zakres usług oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. To gwarancja, że niezależnie od formy pochówku, pożegnanie zmarłego będzie bezbłędnie przygotowane.

zakład pogrzebowy w Warszawie
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA. Jesteśmy małą, rodzinna firmą która od 1990 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie.

Organizujemy pogrzeby, które mogą być w całości pokryte zasiłkiem pogrzebowym ZUS.
Polityka prywatności
KONTAKT Z NAMI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA
Mokotów ul. Domaniewska 17/19A
02-672 Warszawa
TEL 24H: +48 22 880 06 41
2023 Rikona sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING: