jesteśmy czynni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

Zakład pogrzebowy Warszawa

Jeśli cenisz sobie jak najszybsze załatwienie spraw związanych z organizacją pogrzebu, skontaktuj się z nami telefonicznie. To najszybsza droga, aby zapoznać się z ofertą usług naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie i skorzystać z kompleksowej pomocy. Z pomocą naszych pracowników będziesz w stanie przygotować idealną ceremonię pochówku swoich bliskich.

Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy dostępne usługi, a także terminy, w których będziemy w stanie zająć się transportem zmarłych, produkcją trumny, a także kompleksową organizacją pochówku. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj - zadzwoń do zakładu pogrzebowego w Warszawie.
Zadzwoń do nas
Jako zakład pogrzebowy na terenie Warszawy funkcjonujemy już od ponad 30 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, a także umiejętności, które umożliwiają nam organizowanie pogrzebów skrojonych na miarę potrzeb bliskich zmarłej osoby. Jeśli potrzebujesz pomocy, koniecznie skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie - na pewno nie pożałujesz!
+250
pogrzebów w Warszawie rocznie
Nasz zakład pogrzebowy Warszawa organizuje ok. 250 pogrzebów rocznie.
+50
telefonów z poleceń miesięcznie
Ok. 50 telefonów miesięcznie otrzymujemy z polecenia od zadowolonych klientów.
+30
Działamy od ponad 30 lat w Warszawie
Świadczymy usługi pogrzebowe od 1990 roku. Bardzo dziękujemy za zaufanie do naszej marki.
24
Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę
Nasz zakład pogrzebowy Warszawa jest zawsze do Państwa dyspozycji
zakład pogrzebowy w Warszawie

Zorganizuj pochówek z naszym zakładem pogrzebowym

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie to rodzinna firma, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji pochówku, a także wsparcia na etapie dopełnienia formalności urzędowych związanych z pogrzebami. Proponujemy kompleksowe usługi jako zakład pogrzebowy w Warszawie, które są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających rodzin zmarłych osób.

Gwarantujemy pełne wsparcie podczas organizacji dowolnie wybranej ceremonii z naszej oferty. Współpracujemy jednocześnie z zewnętrznymi usługodawcami, np. florystką. Dzięki temu możemy przyozdobić miejsce pochówku oraz świątynię wedle oczekiwań rodziny zmarłego.

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie to zespół wykwalifikowanych pracowników, pracujących z pasją i pełnym zaangażowaniem w powierzone im zadania. W branży funeralnej działamy od wielu lat, dzięki czemu wynieśliśmy nasze usługi na naprawdę wysoki poziom - pod każdym względem.
Zadzwoń do nas

Zakład pogrzebowy w Warszawie - porady dla rodzin

Organizacja pochówku bliskich osób wiąże się przede wszystkim ze sporym stresem oraz natłokiem negatywnych emocji. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie dokłada wszelkich starań, aby wspomóc rodziny zmarłych osób w trudnych sytuacjach.

Dlaczego warto wybrać nasz zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów?

Doskonały kontakt z lokalnymi parafiami i proboszczami
Jako zakład pogrzebowy w Warszawie utrzymujemy nienaganny i stały kontakt praktycznie ze wszystkimi parafiami na terenie miasta. Dzięki temu organizacja pogrzebu w Warszawie przebiega naprawdę sprawnie.
Kompleksowa organizacja pochówku
Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie kompleksowo podchodzi do spraw związanych z organizacją pochówku czy nawet transportu trumny ze świątyni na cmentarz. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego.
Idealna znajomość topografii miasta oraz lokalnego rynku funeralnego
Wiemy, jak ważne jest utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie gwarantuje kompleksową pomoc i szybki dojazd z trumną na miejsce pochówku.
Wiele usług dodatkowych do wyboru
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest idealne zorganizowanie ceremonii pochówku - zarówno tradycyjnej, jak i świeckiej. Z tego względu proponujemy szeroki zakres usług dodatkowych: florystka, wybór trumny, a nawet organizacja pomnika i trumny na indywidualne zamówienie.
Usługi zakładu pogrzebowego w Warszawie dostępne 24/7
W naszym zakładzie pogrzebowym na terenie Warszawy zdajemy sobie sprawę z tego, że godzina śmierci może być różna. Z tego względu świadczymy usługi pogrzebowe całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Transparentność usług i rozsądne ceny
W zakładzie pogrzebowym w Warszawie stawiamy przede wszystkim na jasno określone zasady współpracy, a także ceny, które są naprawdę konkurencyjne.

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa wszystkim się zajmie

Wybierając nasz zakład pogrzebowy w Warszawie, zyskujesz pewność, że ceremonia ostatniego pożegnania zmarłej osoby będzie zorganizowana idealnie pod każdym względem. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na kompleksowość świadczonych usług. Gwarantujemy nie tylko szeroki zakres pomocy w zakresie organizacji pogrzebu w Warszawie, ale także atrakcyjne ceny, które wyróżniają nas spośród konkurencji w branży funeralnej.

Jeśli chcesz zorganizować pochówek dla swoich bliskich zmarłych i jednocześnie nie martwić się o koszty, koniecznie skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie.

Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego, a dodatkowo zapewniamy pełną pomoc w zakresie dopełnienia formalności urzędowych związanych z pochówkiem. Spersonalizowana obsługa ceremonii pogrzebowych i rozsądne ceny - to główne determinanty opłacalności współpracy z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie.
Zadzwoń do nas

Zakład pogrzebowy w Warszawie - usługi pełne empatii i wsparcia

W zakładzie pogrzebowym na terenie Warszawy dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić rodzinę zmarłego na etapie organizowania ceremonii pogrzebowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak emocjonującym wydarzeniem jest pogrzeb. Z tego względu nasi pracownicy wykazują się wysokim poziomem empatii, co daje poczucie wsparcia dla bliskich zmarłej osoby.

Decydując się na współpracę z naszym zakładem pogrzebowym w Warszawie, nie musisz martwić się o dyskrecję. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować pochówek bez zbędnego rozgłosu.

Co więcej, dopełniamy wszelkich formalności związanych z kremacją, organizowaniem transportu oraz pozyskiwaniem zasiłków pogrzebowych dla rodzin. Dzięki temu rodzina zmarłego może przeżywać ceremonię ostatniego pożegnania bez zbędnego stresu, skomplikowanych procedur urzędowych oraz wysokich kosztów.
nasze usługi pogrzebowe

Poznaj opinie o zakładzie pogrzebowym w Warszawie

Nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich opinii od naszych klientów. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych opinii, bo działając od ponad 30 lat otrzymaliśmy ich tak dużo, że zajęłyby na stronie internetowej bardzo dużo miejsca.
Po śmierci mojego męża nie wiedziałam, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Zakład pogrzebowy w Warszawie pomógł mi praktycznie od ręki, a ceremonia pogrzebu była po prostu przepiękna. Dziękuję!
Natalia
Obowiązki związane z organizacją pochówku mojej żony spadły wyłącznie na mnie. Skorzystałem z pomocy zakładu pogrzebowego w Warszawie - zaoszczędziłem sporo stresu i pieniędzy. Pracownicy zakładu pomogli mi także w zdobyciu zasiłku pogrzebowego.
Janusz 
Śmierć moich rodziców była niespodziewana, a ja nie wiedziałam, jak zorganizować ich ostatnie pożegnanie. Całe szczęście, że trafiłam na zakład pogrzebowy w Warszawie i zdecydowałam się na ofertę organizacji pogrzebu. Moi rodzice spoczywają teraz w spokoju.
Ewelina
Serdecznie polecam zakład pogrzebowy w Warszawie. Otrzymałam rzetelne doradztwo i pełną pomoc w zakresie organizacji ceremonii, jak i dopełnienia formalności urzędowych. Naprawdę dziękuję za przygotowanie pięknego pogrzebu moich bliskich.
Judyta

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Śmierć bliskich osób to wyjątkowo trudny moment, w którym ciężko pozbierać myśli. Organizacja pochówku dla najbliższej rodziny bywa kłopotliwa, głównie ze względu na wiele negatywnych emocji z tym związanych. Wybierając zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów, można przede wszystkim poprosić o kompleksową pomoc w ramach transportu zmarłych, organizacji pochówku, zakupu urny czy nawet kremacji.  Sprawdzony zakład pogrzebowy […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Organizacja pochówku świeckiego lub katolickiego jest konieczna zawsze wtedy, kiedy dojdzie do śmierci człowieka - zarówno osoby dorosłej, jak i dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaką traumę przeżywają najbliżsi zmarłych, dlatego w dzielnicy Ochota w Warszawie proponujemy pełną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszą firmą, aby skorzystać z oferty […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Rodzina zmarłych osób staje przed niecodziennym wyzwaniem, czyli organizacją ceremonii pogrzebowej. W tym celu warto nawiązać współpracę z rzetelnym zakładem pogrzebowym Warszawa - Wola. Dostęp do kompleksowych usług pogrzebowych to szansa na ograniczenie stresujących formalności do minimum, a także możliwość zorganizowania godnego pochówku bez nadszarpnięcia domowego budżetu. Wysokiej jakości usługi pogrzebowe wynikają z dużego doświadczenia, […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo działa już od ponad 30 lat, świadcząc całodobowe usługi funeralne. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że zarówno świecki, jak i wyznaniowy pogrzeb zostanie zorganizowany zgodnie z własnymi preferencjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wystarczy odwiedzić biuro zakładu pogrzebowego Warszawa - Bemowo i poprosić pracownika o przedstawienie aktualnej oferty. Z pomocą domu […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Zakład pogrzebowy Warszawa - cennik

Usługi pogrzebowe Kalla na terenie Warszawy to przede wszystkim pomoc w rzetelnym zorganizowaniu pochówku, niezależnie od sytuacji. Oprawa muzyczna, kwiaty, a nawet transport zwłok to tylko niektóre z usług, jakie proponuje nasz zakład pogrzebowy Warszawa. Cennik usług funeralnych przedstawiamy w poniższej tabeli. Usługa Cena transport zwłok do chłodni 500 złotych przygotowanie ciała do pogrzebu: ubieranie, […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie

Każdy człowiek rodzi się, a po pewnym czasie umiera - taka jest naturalna kolej rzeczy. Mimo to rodziny zmarłych osób nigdy nie mogą pogodzić się ze śmiercią. Powinni Państwo wiedzieć, w jaki sposób należy przeprowadzić organizację pogrzebu tak, aby ceremonia wyglądała pięknie i była godnym pożegnaniem zmarłych osób, niezależnie od płci, wieku czy wyznania. Decydując […]
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Przejdź do bloga
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA. Jesteśmy małą, rodzinna firmą która od 1990 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie.

Organizujemy pogrzeby, które mogą być w całości pokryte zasiłkiem pogrzebowym ZUS.
Polityka prywatności
KONTAKT Z NAMI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA
Mokotów ul. Domaniewska 17/19A
02-672 Warszawa
TEL 24H: +48 22 880 06 41
2023 Rikona sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING: