Transport zmarłych

Nasze usługi pogrzebowe to także transport zmarłych - zarówno z kaplicy do świątyni, gdzie odbędzie się ceremonia pochówku, a także finalnie przeniesienie zwłok w trumnie na miejsce pochówki, czyli na cmentarz. Zajmujemy się nie tylko profesjonalnym transportem zwłok w trumnach lub urnach na miejsce pochówku, ale także jesteśmy w stanie sprowadzić zwłoki z zagranicy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Usługi pogrzebowe w Warszawie realizowane przez nasz zakład funeralny odbywają się z użyciem profesjonalnej floty samochodowej, wyposażonej w wydajne chłodnie oraz mocowania do trumien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla przewożonego ciała. Co więcej, organizujemy transport zmarłych na arenie międzynarodowej wraz z kompletacją wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprowadzenia zwłok z zagranicy.
transport zwłok

Transport zmarłych w Warszawie - usługi zakładu pogrzebowego

Bezpieczny i dyskretny transport zmarłych

Zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować transport zmarłej osoby tak, aby ciało bezpiecznie dotarło do chłodni w oczekiwaniu na zorganizowanie dalszych czynności pogrzebowych? Wystarczy, że skontaktujesz się naszym zakładem pogrzebowym na terenie Warszawy. Kompleksowo zajmiemy się odbiorem zwłok z konkretnego miejsca, a także dyskretnym transportem do chłodni. Korzystając z naszej pomocy, możesz także zdecydować się na szereg usług dodatkowych, jak np. kosmetyka funeralna, co pozwala na przygotowanie zwłok do czuwania bliskich zmarłego w kaplicy bez uczucia dyskomfortu.

Transport zwłok w Warszawie - z domu i ze szpitala

W naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie zajmujemy się odbiorem zwłok z dowolnego miejsca. Po stwierdzeniu śmierci przez lekarza i wypisaniu karty zgonu jesteśmy w stanie odebrać zwłoki zarówno z domu, jak i ze szpitala lub hospicjum. Wystarczy poinformować naszego pracownika o chęci skorzystania z usług przewozu zmarłych, a jak najszybciej postaramy się zorganizować transport i zapewnić maksimum bezpieczeństwa w czasie przejazdu.

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania

+48 22 880 06 41
Gwarancja bezpieczeństwa transportu zmarłych
Jako zakład pogrzebowy w Warszawie dajemy pełną gwarancję bezpieczeństwa przewozu zwłok, niezależnie od lokalizacji na terenie miasta, a także pory dnia i nocy. Jesteśmy dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym pracownikiem, a ten pomoże w organizacji przewozu ciała zmarłej osoby z miejsca zgonu do chłodni lub kaplicy, a ostatecznie także do miejsca pochówku.
Profesjonalne karawany do przewozu zmarłych w Warszawie
Mamy do dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów - karawanów, które umożliwiają przewóz zwłok w bezpiecznych warunkach. Możemy transportować ciała zmarłych w trumnach, jak i po kremacji zwłok umieszczonych w urnie. Nasze samochody to niezawodne pojazdy, które pozwalają nam na bezproblemowy przewóz zwłok w dowolnych warunkach drogowych - także w ramach usług transportu międzynarodowego.
Kompleksowa pomoc w transporcie zmarłych do chłodni i do miejsca pochówku
Zajmujemy się przewozem zwłok od początku do końca. Co to oznacza? Już na etapie pierwszego kontaktu oraz wizyty w miejscu odbioru zwłok pobieramy niezbędne dokumenty, czyli akt zgonu, który pozwala nam na legalny transport ciała do chłodni lub kaplicy. Co więcej, nawet podczas dłuższej podróży z ciałem zmarłej osoby możemy zapewnić pewne bezpieczeństwo - powierzchnia transportowa naszych pojazdów jest przystosowana do przewozu zwłok w odpowiednich temperaturach.
Dostępność usług transportu zmarłych od ręki
Kontaktując się z nami, możesz liczyć na natychmiastową pomoc w zakresie transportu zwłok w Warszawie. Pomagamy przewieźć ciała zarówno z domów, szpitali, jak i hospicjów. Po wcześniejszym ustaleniu zakresu świadczonych usług pogrzebowych w Warszawie, możemy też zająć się kosmetyką funeralną zmarłego.
Wieloletnie doświadczenie w przewozie zmarłych
Wyróżnia nas wiele lat praktyki w branży funeralnej, dzięki temu jakość świadczonych usług transportu zmarłych w Warszawie utrzymujemy na naprawdę wysokim poziomie. Stawiamy na pełne zadowolenie rodzin zmarłych osób, a także bezpieczeństwo transportu zwłok do kaplicy, chłodni czy nawet do krematorium, gdzie następnie przewieziemy urnę z prochami do miejsca pochówku, np. kolumbarium.

Poznaj opinie naszych klientów

Pytania i odpowiedzi:

Ile kosztuje transport zwłok w Warszawie?
Transport zwłok w obrębie miasta na terenie Warszawy to wydatek do kilkuset złotych, zależnie od trasy przewozu ciała zmarłej osoby. Warto dodać też, że nasz zakład pogrzebowy w Warszawie oferuje międzynarodowy przewóz zwłok. W tym przypadku ceny ustalane są indywidualnie, choć mogą to być koszty nawet do kilku tysięcy złotych.
Jakie dokumenty są wymagane do transportu zwłok?
Lokalny transport zwłok w Warszawie nie wymaga posiadania wielu dokumentów. W tym przypadku wystarczy tylko akt zgonu, który jest potwierdzeniem tożsamości zmarłej osoby. Dla międzynarodowego przewozu zwłok potrzebna będzie nieco szersza dokumentacja: akt zgonu, upoważnienie do odbioru ciała z prosektorium, upoważnienie do sprowadzenia zwłok z zagranicy, upoważnienie do zarejestrowania i odbioru aktu zgonu oraz wniosek o formalną zgodę na repatriację zwłok do Polski.
Jak powinna być zabezpieczona powierzchnia do transportowania zwłok w karawanie?
Karawan przeznaczony do transportu zwłok powinien być wyposażony w specjalistyczne uchwyty pozwalające na umieszczenie nieruchomo trumny z ciałem na powierzchni transportowej pojazdu. Co więcej, samochód powinien zachowywać odpowiednio niską temperaturę w miejscu, gdzie przewożona jest trumna. Komora pojazdu powinna być też szczelna, aby żadne toksyczne związki z ciała zmarłej osoby nie przedostawały się do kabiny kierowcy.
ZOBACZ INNE USŁUGI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA. Jesteśmy małą, rodzinna firmą która od 1990 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie.

Organizujemy pogrzeby, które mogą być w całości pokryte zasiłkiem pogrzebowym ZUS.
Polityka prywatności
KONTAKT Z NAMI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA
Mokotów ul. Domaniewska 17/19A
02-672 Warszawa
TEL 24H: +48 22 880 06 41
2023 Rikona sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
chevron-down