Trumny

Nasz zakład funeralny to nie tylko usługi pogrzebowe w Warszawie związane z transportem zmarłych i kompleksową organizacją i obsługą ceremonii pochówku. Warto też zaznaczyć, że proponujemy szeroki wybór trumien, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin zmarłych osób.

W naszej ofercie znajdziesz trumny klasyczne - drewniane, które mogą być ozdobione w dowolnie wybranej formie. Zamawiając trumnę skrojoną na miarę potrzeb zmarłego i rodziny, możesz sprawić, że uroczystość ostatniego pożegnania będzie naprawdę wyjątkowa. Proponujemy trumny standardowe, które nadają się do klasycznego pochówku w grobowcach, ale także trumny przeznaczone do kremacji - kartonowe lub z łatwopalnego drewna. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poprosisz o przedstawienie oferty na usługi pogrzebowe w Warszawie związane z produkcją i doborem trumien.
trumny warszawa

Trumny dla zmarłych w Warszawie

Trumny na zwłoki - tradycja, która trwa wiele lat

Chowanie zmarłych do grobu w trumnach to tradycyjna forma pochówku, która znana jest w Polsce już od wielu lat. W dzisiejszych czasach produkcja trumien to wysoce zaawansowany proces, który pozwala na wykorzystanie różnych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Z pomocą naszego zakładu pogrzebowego można stworzyć spersonalizowane trumny dla zmarłych zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

Personalizowane trumny wysokiej jakości

Współpraca z naszym zakładem pogrzebowym na terenie Warszawy to szansa na zamówienie trumny dla zmarłego wykonanej zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi podanymi przez klienta. Gwarantujemy dostęp do wysokiej klasy drewna, z którego budowane są konstrukcje trumien, a także szeroką gamę materiałów wykończeniowych do wyboru. Trumna to miejsce, w którym zwłoki będą spoczywać już na zawsze, dlatego warto zadbać o jej elegancki wygląd, który jednocześnie doda wyniosłego charakteru ceremonii ostatniego pożegnania.

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania

+48 22 880 06 41
Kompleksowe doradztwo w zakresie doboru trumny do ciała zmarłego
Pomagamy rodzinom zmarłych osób w wyborze odpowiedniej trumny, która będzie dobrze dopasowana do gabarytów zwłok. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bliscy zawsze chcą zadbać o to, aby ostatnie pożegnanie było wyjątkowym wydarzeniem. Z tego względu proponujemy najróżniejsze modele trumien, które są wykonywane z najwyższej klasy surowców. Dbamy o to, aby trumna była nie tylko elegancka, ale i odpowiednio lekka. Dzięki temu odprowadzenie zmarłego w trumnie na miejsce pochówku nie będzie stanowić najmniejszego problemu dla osób obsługujących ceremonię.
Trumny dla zmarłych najwyższej jakości
Proponujemy najlepszej klasy trumny na zwłoki, które nie tylko dodają wyniosłości ceremonii pogrzebowej, ale także ułatwiają przenoszenie ciała zmarłej osoby na miejsce pochówku. Modele, które proponujemy, są wyjątkowo lekkie i trwałe. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie, aby ustalić szczegóły i zamówić idealną trumnę dla bliskiej osoby, która odeszła już z tego świata.
Trumny z drewna i metalu - dopasowane do potrzeb klientów
W naszej ofercie znajdziesz trumny wykonane z wysokiej klasy drewna sosnowego, dębowego czy nawet lipowego, a także modele metalowe, które wyróżniają się ponadczasowym designem oraz trwałością. Dawniej modele trumien z metalu były wykorzystywane wyłącznie przez zamożne osoby, choć obecnie nie budzą już tak dużego zainteresowania. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie dopasowuje się jednak do potrzeb wszystkich klientów, proponując szeroki asortyment trumien dla zmarłych do wyboru.
Trumny do kremacji zwłok dostępne w zakładzie pogrzebowym w Warszawie
Propozycja naszego zakładu pogrzebowego to także trumny do kremacji zwłok, którą oczywiście można też zrealizować w ramach usług funeralnych. Dla rodzin zainteresowanych kremacją zmarłego proponujemy nieco tańsze, ale jednocześnie eleganckie trumny kremacyjne, które zostaną spopielone wraz ze zwłokami na etapie spalania. To podstawowy wymóg formalny, aby zainwestować w trumnę z drewna lub kartonu, potrzebną do kremacji zwłok.
Trumny dla zmarłych w rozsądnych cenach
Organizacja pochówku to często spore koszty, szczególnie jeśli wymogi rodziny są naprawdę wygórowane. Można jednak nieco ograniczyć wydatki, inwestując w trumny dostępne w ofercie naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie. Możemy zaproponować wysokiej klasy trumny do pochówku, które nie nadszarpną zbyt mocno budżetu pogrzebowego.

Poznaj opinie naszych klientów

Pytania i odpowiedzi:

Co można włożyć do trumny zmarłemu?
W Polsce większość obrządków pogrzebowych ma charakter katolicki, co jednak nie oznacza, że bliskie osoby nie decydują się na wkładanie konkretnych przedmiotów do trumny jeszcze przed rozpoczęciem pochówku. Najczęściej wkładane rzeczy do trumien to elementy związane z kultem religijnym, np. wisiorki z krzyżykiem lub różańce. Często spotykane są także praktyki związane z tym, że w trumnie umieszcza się przedmioty osobiste zmarłej osoby, np. okulary, obrączki czy nawet zabawki - w przypadku dzieci. Przed włożeniem czegokolwiek do trumny warto poinformować o tym pracownika naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie.
Ile kosztują trumny w Warszawie?
Średnie ceny trumien dla osób dorosłych to wydatek na poziomie od nieco ponad 1000 złotych. Trumny kremacyjne są o wiele tańsze, gdyż kosztują w okolicach do kilkuset złotych, natomiast w tym przypadku pojawiają się dodatkowe koszty wynikające z konieczności zakupu urny. Ostateczna cena trumny jest uzależniona od rozmiaru, materiały wykonania, materiały wykończenia oraz elementów ozdobnych, które rodzina zmarłego może zamówić na etapie wyboru trumny. W skrajnych przypadkach koszt zakupu trumny to wydatek nawet do kilku tysięcy złotych.
Czy kosmetyka funeralna jest niezbędna przed włożeniem ciała do trumny?
Rodzina zmarłego nie ma obowiązku, aby wykupić usługę kosmetyki funeralnej zmarłego przed jego złożeniem do trumny. To jednak wskazane, aby pracownik zakładu pogrzebowego w Warszawie pomógł w ubraniu ciała oraz jego ułożeniu w trumnie tak, aby zwłoki wyglądały, jak najkorzystniej, np. w trakcie czuwania bliskich w kaplicy, kiedy trumna nie jest jeszcze zamknięta.
ZOBACZ INNE USŁUGI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA. Jesteśmy małą, rodzinna firmą która od 1990 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie.

Organizujemy pogrzeby, które mogą być w całości pokryte zasiłkiem pogrzebowym ZUS.
Polityka prywatności
KONTAKT Z NAMI
Zakład pogrzebowy Warszawa KALLA
Mokotów ul. Domaniewska 17/19A
02-672 Warszawa
TEL 24H: +48 22 880 06 41
2023 Rikona sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
chevron-down